22/10/2013

Κύπελλο ΕΠΣΚ: Πρόγραμμα & διαιτησία 3ης αγωνιστικής

 

 

Το πρόγραμμα και η διαιτησία των 8 παιχνιδιών της 3ης αγωνιστικής της Α' Φάσης του τοπικού Κυπέλλου έχουν ως ακολούθως:


• 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

 

(Τρίτη 22 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Περιβολίου:
ΑΟ Βασιλάτικα - Αστέρας Πετριτή
Διαιτητής: Χρήστος Διαβάτης
Βοηθοί: Δήμητρα Ανδριώτη & Γιάννης Κρασάκης


(Τετάρτη 23 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Περιβολίου:
Αναγέννηση Περιβολίου - Κρόνος Αργυράδων
Διαιτητής: Χριστόδουλος Αρμενιάκος
Βοηθοί: Αναστασία Ρούσσου & Γιώργος Ξηρομερίτης


• 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)


(Τετάρτη 23 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Ολύμπου:
Ποσειδώνας Αγ. Μάρκου - ΑΕ Καναλίων
Διαιτητής: Περικλής Γιούργας
Βοηθοί: Θωμάς Βλάσσης & Αντώνης Καλυβιώτης


(Τετάρτη 23 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Αγίου Ματθαίου:
Αστέρας Μωραϊτίκων - ΟΦΑΜ
Διαιτητής: Νίκος Σπ. Κορακιανίτης
Βοηθοί: Γιάννης Μίχος 8 Κοσκινάς


• 3ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)


(Τρίτη 22 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο ΕΠΣΚ, Κανόνι:
ΑΠΣ Μπενίτσες - ΑΟ Σιναράδων
Διαιτητής: Σπύρος Κολυτάς
Βοηθοί: Νικόπουλος & Τάσος Γραικός


(Πέμπτη 24 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Κοντοκαλίου:
ΑΕ Φαιάκων - Νέοι Κ19 ΠΑΕ Κασσιώπης/Κέρκυρας
Διαιτητής: Κώστας Τόμπρος
Βοηθοί: Νίκος Βραδής & Αντώνης Βλάσσης


• 4ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)


(Τετάρτη 23 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Αυλιωτών:
Οδυσσέας Αυλιωτών - ΑΟ Λύκοι Νησακίου
Διαιτητής: Νίκος Πουλημάς
Βοηθοί: Γιώργος Σμοϊλης & Βασίλης Δράμπαλος


(Πέμπτη 24 Οκτωβρίου, 15:15)
Γήπεδο Καρουσάδων:
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αετός Αγ. Αθανασίου
Διαιτητής: Χρήστος Διαβάτης
Βοηθοί: Γιάννης Σταμάτης & Ελένη Νικομάνη


ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:
* Τα παιχνίδια στη Φάση των Ομίλων είναι νοκ-άουτ.
* Στη Β' Φάση (Προημιτελικά) θα προκριθούν οι δύο νικήτριες ομάδες κάθε Ομίλου.




Corfu Corner Radio

Πέμπτη
13
Δεκέμβριος
2018
Σήμερα γιορτάζουν: Αρης, Ευστράτιος, Ευστράτης, Ευστρατάς, Στρατάς, Στρατής, Στράτος, Ευστρατία, Ευστρατούλα, Στρατούλα, Στράτα, Ιουβενάλιος, Ιουβεναλία, Ιουβενάλης, Γιουβενάλης, Λουκάς, Λουκία, Λουκίτσα (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια ομάδα κατά τη γνώμη σας θα κατακτήσει φέτος τον τίτλο στην Α1΄Κατηγορία;
Θιναλιακός
Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ
Άλλη ομάδα
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb