19/01/2018

Σκουφάς Κομποτίου - ΑΕ Λευκίμμης: Πρόγραμμα και διαιτησία

Συνεχίζεται το Πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, με την ΑΕ Λευκίμμης, να αγωνίζεται εκτός έδρας με αντίπαλο τον Σκουφά Κομποτίου, στην Άρτα, σε ματς , το οποίο θα γίνει την προσεχή Κυριακή (21/1), στις 2 το μεσημέρι.

Το πρόγραμμα της αναμέτρησης έχει ως εξής:
Αγώνας: Σκουφάς Κομποτίου Άρτας - Α.Ε. Λευκίμμης Κέρκυρας
Διοργάνωση: Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής Ερασιτεχνικής Κατηγορίας 2017-2018
Όμιλος: 3ος
Αγωνιστική: 14η
Ημερομηνία: Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
Ώρα έναρξης: 14:00
Γήπεδο: Δημοτικό Κομποτίου Άρτας
Διαιτητής: Κώστας Νέος ( ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί:Κώστας Λιόντος & Δημήτρης Τσαντάς (ΕΠΣ Ηπείρου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γιάννης Δράκος (ΕΠΣ Πρέβεζας)


Το πλήρες πρόγραμμα της 16ης αγωνιστικής έχει ως εξής:
• (Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018 ):
14:00 Σκουφάς Κομποτίου - ΑΕ Λευκίμμης
15:00 Αστέρας Παραποτάμου - Μακεδονικός Φούφα
15:00 Πανλευκάδιος - ΑΕΠ Καραγιαννίων
15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας - ΑΓΣ Καστοριάς
15:00 Νέος Αμφίλοχος - Τηλυκράτης Λευκάδας
15:00 Ερμής Αμυνταίου - Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

Η βαθμολογία (σε 15 αγωνιστικές):
Α.Ο. Νέος Τηλυκράτης Λευκάδας 2014 32
Ερμής Αμυνταίου Φλώρινας 27
Μακεδονικός Φούφα Πτολεμαϊδας 27
Α.Ε. Λευκίμμης Κέρκυρας 24
Α.Σ. Θεσπρωτός Ηγουμενίτσας 23
Νέος Αμφίλοχος Αιτ/νίας 22
Α.Ε. Ποντίων Καραγιαννίων Κοζάνης 19
Δόξα Κρανούλας Ιωαννίνων 17
Σκουφάς Κομποτίου Άρτας 13
Α.Π.Σ. Εθνικός Φιλιππιάδας 13
Α.Γ.Σ. Καστοριάς 9
Αστέρας Παραποτάμου Θεσπρωτίας 9
Πανλευκάδιος 8

 

 



Corfu Corner Radio

Δευτέρα
21
Μάιος
2018
Σήμερα γιορτάζουν: Ελένη, Ελενα, Ελεάννα, Ελεάνα, Λένα, Ελενιώ, Ελενίτσα, Λενίτσα, Λένγκω, Λενιώ, Ελεωνόρα, Ελεονόρα, Ελεονώρα, Νόρα, Μαριλένα, Κωνσταντίνος, Κωσταντίνος, Κων/νος, Κων/τίνος, Κώστας, Κωστής, Κώτσος, Κώτσαρης, Κωστάκης, Κωτσάκης, Κωστάρας, Κωστάλας, Νάντια, Κωνσταντίνα, Κωσταντίνα, Κωστούλα, Ντίνα, Τίνα (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια κατά τη γνώμη σας ήταν φέτος η κορυφαία σφυρίχτρα του κερκυραϊκού ποδοσφαίρου;
Αρμενιάκος Χριστόδουλος
Βλάσσης Αντώνης
Βλάσσης Θωμάς
Γιούργας Κώστας
Διαβάτης Χρήστος
Δράμπαλος Βασίλης
Καββαδίας Νικόδημος
Κάντας Δημήτρης
Κολυτάς Σπύρος
Κορακιανίτης Νίκος
Μαργαρίτης Χαράλαμπος
Μίχος Γιάννης
Μυρισκλάβος Νίκος
Νικόπουλος Πέτρος
Ξηρομερίτης Γιώργος
Πουλημάς Νίκος
Τόμπρος Κώστας
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb