Οι σκόρερ της Α1’ τοπικής Κατηγορίας (13η αγωνιστική) - CorfuCorner.gr
17/01/2022

Οι σκόρερ της Α1’ τοπικής Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Μετά τη διεξαγωγή της 13ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, το CORFUCORNER.GR παραθέτει τον πίνακα των σκόρερ:


Κώστας Λούβρος (Θιναλιακός Αχαράβης) 12

Αντριάν Φλαγκέ (Αστέρας Πετριτή) 12

Πέτρος Στεργίου (Θιναλιακός Αχαράβης) 11

Γιάννης Μίτσουλης (Αναγέννηση Περιβολίου) 9

Κώστας Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή) 9

Αλέξανδρος Κωστελέτος (Αχιλλέας Νυμφών) 8

Ελιάν Φασλία (ΑΟ Παξοί) 7

Φέιμ Κάσο (ΑΟ Κάβος) 6

Θρασύβουλος Καλούδης (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 6

Φάνης Φούκης (Αστέρας Λιαπάδων) 5

Αλέξανδρος Γραικός (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 5

Γιώργος Μπάγιας (Οδυσσέας Αυλιωτών) 5

Παναγιώτης Γραμμένος (Όλυμπος Κέρκυρας) 5

Θεόδωρος (Άκης) Μπαλανίκας (ΑΕ Καναλίων) 4

Γιάννης Γραικός (Αστέρας Πετριτή) 4

Λουτσιάν Μπουρτουζάν (Θιναλιακός Αχαράβης) 4

Γιώργος Χαντάϊ (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 4

Παναγιώτης Προβατάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 4

Κώστας Καρβούνης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 4

Φίλιππος Παναγιωτίδης (Όλυμπος Κέρκυρας) 4

Αλέξανδρος Μπράτος (ΑΕ Καναλίων) 3

Σπύρος Σκολαρίκης (ΑΕ Καναλίων) 3

Δημήτρης Νικομάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3

Φίλιππος Βλάσσης (ΑΟ Κάβος) 3

Δημήτρης Βλάσσης (ΑΟ Κάβος) 3

Γιάννης Καλούδης (Αχιλλέας Νυμφών) 3

Χρήστος Αρμένης (Θιναλιακός Αχαράβης) 3

Γιώργος Κούδας (Θιναλιακός Αχαράβης) 3

Γιώργος Αγόρας (Θιναλιακός Αχαράβης) 3

Γιώργος Λούβρος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 3

Βασίλης Μέξας (Όλυμπος Κέρκυρας) 3

Γιώργος Τάσσης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2

Γιώργος Σάντα (ΑΟ Κάβος) 2

Άγγελος Θεοδώρου (ΑΟ Παξοί) 2

Χρήστος Βερονίκης (ΑΟ Παξοί) 2

Χαράλαμπος Βλαχόπουλος (ΑΟ Παξοί) 2

Αλέξανδρος Δήμος (Αναγέννηση Περιβολίου) 2

Άκι Λέσσι (Αστέρας Λιαπάδων) 2

Κώστας Αθανασιάδης (Αστέρας Λιαπάδων) 2

Χρήστος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 2

Λευτέρης Βάρελης (Αστέρας Πετριτή) 2

Γιάννης Καλησπεράτης (Αστέρας Πετριτή) 2

Κωνσταντίνος- Θεόβρετος (Άκης) Κουρής (Αστέρας Πετριτή) 2


Μάρκος Θηραίος (Αστέρας Πετριτή) 2


Άκης Γιαννούλης (Ατρόμητος Στρογγυλής) 2

Βαλέριος Καρύδης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2

Μιχάλης Δουζδαμπάνης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2

Γιάννης Κεφαλληνός (Οδυσσέας Αυλιωτών) 2

Στέφανος Βλαστός (Όλυμπος Κέρκυρας) 2

Χριστόδουλος Γραμμένος (Όλυμπος Κέρκυρας) 1

Θανάσης Βέρμπης (ΑΕ Καναλίων) 1

Χριστόδουλος Πιέρρης (ΑΕ Καναλίων) 1

Βασίλης Τσβέτκοφ (ΑΕ Καναλίων) 1

Παναγιώτης Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1

Στέλιος Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1

Δημήτρης Ίσερης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1

Θοδωρής Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1

Γιάννης Βλάσσης «Τσιρίλο» (ΑΟ Κάβος) 1

Γιάννης Βλάσσης «Ντούας» (ΑΟ Κάβος) 1

Γιώργος Βλάσσης (ΑΟ Κάβος) 1

Πέτρος Βλάσσης (ΑΟ Κάβος) 1

Γιάννης Γαστεράτος (ΑΟ Κάβος) 1

Νίκος Ράντος (ΑΟ Κάβος) 1

Μπόρισλαβ Νέτκοφ (ΑΟ Παξοί) 1

Αλέξης Μητσιάλης (ΑΟ Παξοί) 1

Γιάννης Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 1

Σπύρος Βερονίκης (ΑΟ Παξοί) 1

Βασίλης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1

Δημήτρης Τσακαλίδης (Αστέρας Λιαπάδων) 1

Σπύρος Αυλωνίτης (Αστέρας Λιαπάδων) 1

Δημήτρης Αργυροκαστρίτης (Αστέρας Μωραϊτίκων) 1


Αλέξανδρος Σκούφος (Αστέρας Μωραϊτίκων) 1


Λευτέρης Κοσκινάς (Αστέρας Μωραϊτίκων) 1

Λάμπρος Πολύζος (Αστέρας Πετριτή) 1

Δημήτρης Ασπιώτης (Αστέρας Πετριτή) 1

Σπύρος Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 1

Τάσος Καλούδης (Αστέρας Πετριτή) 1

Σίμος Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 1

Χρήστος Κασσίμης (Ατρόμητος Στρογγυλής) 1

Στάθης Παουλίνης (Αχιλλέας Νυμφών) 1

Σπύρος Ψαρράς (Αχιλλέας Νυμφών) 1

Χριστόφορος Μωραϊτης (Αχιλλέας Νυμφών) 1

Δημοσθένης Μπάνος (Αχιλλέας Νυμφών) 1

Σταμάτης Ξάνθος (Αχιλλέας Νυμφών) 1

Μιχάλης Χατζηδημητρίου (Θιναλιακός Αχαράβης) 1

Σπύρος Ρικάς (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 1

Δημήτρης Μπότσης (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 1

Νίκος Δημουλής του Χρήστου (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 1

Νίκος Δημουλής του Αλεξάνδρου (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 1

Άρης Γαστεράτος (Κεραυνός Αγίου Νικολάου) 1

Δημήτρης Ρίκος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1

Δημήτρης Μωραΐτης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1

Ρόμπερτ Πούλα (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Φάνης Μιχαλάς (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Γιώργος Χιντζίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Νίκος Λεοντίτσης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1

Παναγιώτης Προβατάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1

Θωμάς Καραμάνος (Όλυμπος Κέρκυρας) 1

Αλέξανδρος Μυρίλλας (Όλυμπος Κέρκυρας) 1

Άκης Κουλούρης (Όλυμπος Κέρκυρας) 1

Παράσχος Σουρδής (Όλυμπος Κέρκυρας) 1

Στέφανος Χατζηπέτρος (Όλυμπος Κέρκυρας) 1


• ΑΥΤΟΓΚΟΛ:
Δημήτρης Πάκος (Θιναλιακός Αχαράβης) 1
Γιώργος Μπότσης τερμ. (Ατρόμητος Στρογγυλής) 1
Γιώργος Τάσσης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1
Λευτέρης Θέμας (Αστέρας Μωραϊτίκων) 1
Κώστας Βεδουράς (Αχιλλέας Νυμφών) 1
Γιώργος Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1
Αλέξανδρος Παππάς (ΑΟ Παξοί) 1

 

 



Corfu Corner Radio

Σάββατο
28
Μάιος
2022
Σήμερα γιορτάζουν: Διοσκουρίδης

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

+29
°
C
+29°
+18°
Κέρκυρα
Παρασκευή, 21
Πέμπτη
+29° +18°
Σάββατο
+21° +12°
Κυριακή
+25° +14°
Δευτέρα
+28° +17°
Τρίτη
+25° +17°
Τετάρτη
+29° +17°
Πρόγνωση για 7 μέρες
powered by 2pWeb