31/10/2020

ΤΟΠΙΚΟ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 31/10

Σήμερα Σάββατο (31/10) διεξήχθησαν 9 αγώνες για τα τοπικά Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κέρκυρας, σε όλες τις Κατηγορίες (Α1' και Α' ). Παραθέτουμε τα αποτελέσματα, το κυριακάτικο πρόγραμμα, τις βαθμολογίες και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής:


Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Βόρειος Όμιλος (3η αγωνιστική)


•(Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Νέος 2017 2-2


•(Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
15:15 Αστέρας Λιαπάδων - Όλυμπος Κέρκυρας


Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:
15:15 ΑΕ Καναλίων - Θιναλιακός Αχαράβης


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
15:15 Οδυσσέας Αυλιωτών - Αχιλλέας Νυμφών


Η βαθμολογία (σε τρείς αγωνιστικές):
Νέος 2017 7
Θιναλιακός Αχαράβης 6
ΑΕ Καναλίων 6
Όλυμπος Κέρκυρας 3
Αχιλλέας Νυμφών 3
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 1
Οδυσσέας Αυλιωτών 0
Αστέρας Λιαπάδων 0


Η επόμενη αγωνιστική (4η)


• (Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
15:15 Όλυμπος Κέρκυρας - ΑΕ Καναλίων


•(Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
15:15 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αστέρας Λιαπάδων


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
15:15 Νέος 2017 - Οδυσσέας Αυλιωτών


Δημοτικό γήπεδο Θιναλίου, Αχαράβη:
15:15 Θιναλιακός Αχαράβης - Αχιλλέας Νυμφών


Νότιος Όμιλος (3η αγωνιστική)

 


• (Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
Ατρόμητος Στρογγυλής - Αναγέννηση Περιβολίου 1-1


Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου 2-0


• (Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
12:30 Φαίακας Μαραθιά - ΑΟ Παξοί


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
ΑΟ Κάβος - Βολίδα Κάτω Γαρούνα (3-0 α.α.)


Η βαθμολογία (σε τρεις αγωνιστικές):
Αστέρας Πετριτή 7
Αναγέννηση Περιβολίου 7
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 6
Φαίακας Μαραθιά 3
ΑΟ Παξοί 3
ΑΟ Κάβος 3
Ατρόμητος Στρογγυλής 2
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 0


Σημείωση: Η Βολίδα απέχει από το Πρωτάθλημα.


Η επόμενη αγωνιστική (4η)


• (Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης
Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Αστέρας Πετριτή (0-3 α.α.)


• (Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
15:15 Ατρόμητος Στρογγυλής - ΑΟ Κάβος


Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
12:00 Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΟ Παξοί


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
15:15 Αναγέννηση Περιβολίου - Φαίακας Μαραθιά


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 


Βόρειος Όμιλος (3η αγωνιστική):

 


• (Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων (Αναβλήθηκε)


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
ΑΕ Φαιάκων - ΠΑΟ Κορακιάνας 2-1


• (Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:
15:15 Ηρακλής Σφακερών - ΓΕ Παλαιοκαστριτών


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
15:15 Αστέρας Σπαρτύλα - Δίας Κασσιώπης


Η βαθμολογία (σε τρεις αγωνιστικές):
ΑΕ Φαιάκων 7
ΠΑΟ Κορακιάνας 6
Εθνικός Περουλάδων 4 *
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 3
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδδάδων 2 *
Δίας Κασσιώπης 1
Ηρακλής Σφακερών 1
Αστέρας Σπαρτύλα 0

Σημείωση: Εκκρεμεί το αναβληθέν ματς της 3ης αγωνιστικής μεταξύ Εθνικού Περουλάδων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων.

 

 

Η επόμενη αγωνιστική (4η)


• (Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
15:15 Εθνικός Περουλάδων - Ηρακλής Σφακερών


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
15:15 ΓΕ Παλαιοκαστριτών - ΑΕ Φαιάκων


• (Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
15:15 ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων - Αστέρας Σπαρτύλα


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
15:15 ΠΑΟ Κορακιάνας - Δίας Κασσιώπης


Όμιλος Κέντρου (3η αγωνιστική)

 


• (Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
Κεραυνός Ποταμού - ΑΟ Κοντόκαλι 0-3


Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:
Ομόνοια Γαστουρίου - ΠΑΟΣ Κανονιού 1-4


• (Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
11:45 Ατρόμητος Άφρας - Θύελλα Γαρίτσας


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
15:15 Μέγας Αλέξανδρος - ΑΟ Κέρκυρα


Ρεπό: Άρης Μέσης


Η βαθμολογία (σε τρεις αγωνιστικές):
ΠΑΟΣ Κανονιού 9
Μέγας Αλέξανδρος 6
ΑΟ Κέρκυρα 6
Ομόνοια Γαστουρίου 3
Ατρόμητος Άφρας 3
ΑΟ Κοντόκαλι 3
Θύελλα Γαρίτσας 0
Κεραυνός Ποταμού 0
Άρης Μέσης 0


Η επόμενη αγωνιστική (4η)


• (Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
15:15 Κεραυνός Ποταμού - Ατρόμητος Άφρας


Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:
15:15 ΠΑΟΣ Κανονιού - Μέγας Αλέξανδρος


•(Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
11:45 ΑΟ Κοντόκαλι - Άρης Μέσης


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
11:45 Θύελλα Γαρίτσας - Ομόνοια Γαστουρίου


Ρεπό: ΑΟ Κέρκυρα

 

 

Νότιος Όμιλος (3η αγωνιστική)


• (Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
ΑΠΣ Μπενίτσες - Ποσειδώνας Βιταλάδων 3-0


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
Κρόνος Αργυράδων - Αστέρας Μωραϊτίκων 1-0


• (Κυριακή 1η Νοεμβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
11:45 ΑΟ Σιναράδων - ΑΟ Βασιλάτικα

 


Δημοτικό γήπεδο Αγίων Δέκα:
15:15 Ηρακλής Αγίων Δέκα - Κεραυνός Δραγωτινών


Η βαθμολογία (σε τρεις αγωνιστικές):
Κρόνος Αργυράδων 7
Ποσειδώνας Βιταλάδων 6
ΑΠΣ Μπενίτσες 5
Αστέρας Μωραϊτίκων 4
Ηρακλής Αγίων Δέκα 3
ΑΟ Βασιλάτικα 1
ΑΟ Σιναράδων 1
Κεραυνός Δραγωτινών 0


Η επόμενη αγωνιστική (4η)


• (Σάββατο 7 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
15:15 ΑΠΣ Μπενίτσες - Κεραυνός Δραγωτινών


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
15:15 ΑΟ Βασιλάτικα - Κρόνος Αργυράδων


• (Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020):


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
11:00 Ποσειδώνας Βιταλάδων - Αστέρας Μωραϊτίκων


• (Δευτέρα 9 Νοεμβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
15:15 ΑΟ Σιναράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

 

 

 




Corfu Corner Radio

Τετάρτη
2
Δεκέμβριος
2020
Σήμερα γιορτάζουν: Μερόπη, Μυρόπη, Σολομών, Σολομώντας, Σόλων, Σόλωνας, Σολομωντία

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
powered by 2pWeb