16/10/2020

ΤΟΠΙΚΟ: Το πρόγραμμα του τριημέρου 17-19/10

Αρχίζουν τα Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κέρκυρας, με την διεξαγωγή 19 αγώνων, οι οποίοι θα γίνουν σε τρεις δόσεις (Σάββατο 17, Κυριακή 18 και Δευτέρα 19 Οκτωβρίου):

 

Παραθέτουμε το πλήρες πρόγραμμα της πρεμιέρας:


Α1' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

Βόρειος Όμιλος (1η αγωνιστική)


• (Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών. Σκριπερό:
16:00 Αστέρας Λιαπάδων - Θιναλιακός Αχαράβης


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:


16:00 Όλυμπος Κέρκυρας - Οδυσσέας Αυλιωτών


• (Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
16:00 Νέος 2017 - Αχιλλέας Νυμφών


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:00 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΕ Καναλίων


Νότιος Όμιλος (1η αγωνιστική)


• (Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
16:00 ΑΟ Κάβος - Κεραυνός Αγίου Νικολάου


• (Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
12:00 Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Παξοί


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
16:00 Ατρόμητος Στρογγυλής - Αστέρας Πετριτή


Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης:
Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Φαίακας Μαραθιά (0-3 α.α.)


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 


Βόρειος Όμιλος (1η αγωνιστική):


• (Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:
16:00 Ηρακλής Σφακερών - ΠΑΟ Κορακιάνας


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
16:00 Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Φαιάκων


• (Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
16:00 ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων - Δίας Κασσιώπης


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
16:00 ΓΕ Παλαιοκαστριτών - Αστέρας Σπαρτύλα


Όμιλος Κέντρου (1η αγωνιστική)


• (Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
16:00 Κεραυνός Ποταμού - Μέγας Αλέξανδρος


Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:
16:00 Ομόνοια Γαστουρίου - Άρης Μέσης


• (Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
16:00 Ατρόμητος Άφρας - ΠΑΟΣ Κανονιού


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
12:00 Θύελλα Γαρίτσας - ΑΟ Κέρκυρα


Ρεπό: ΑΟ Κοντόκαλι


Νότιος Όμιλος (1η αγωνιστική)


• (Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
16:00 ΑΟ Βασιλάτικα - Αστέρας Μωραϊτίκων


• (Κυριακή 18 Οκτωβρίου 2020):


Δημοτικό γήπεδο Αγίων Δέκα:
16:00 Ηρακλής Αγίων Δέκα - Ποσειδώνας Βιταλάδων


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
11:30 Κεραυνός Δραγωτινών - Κρόνος Αργυράδων


• (Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2020):


Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:
16:00 ΑΟ Σιναράδων - ΑΠΣ Μπενίτσες

 

Επιμέλεια: ΕΛΙΝΑ ΝΕΡΗ

 

 

 

 




Corfu Corner Radio

Παρασκευή
23
Οκτώβριος
2020
Σήμερα γιορτάζουν: Ιάκωβος

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
powered by 2pWeb