15/09/2020

Το πλήρες πρόγραμμα της Α’ Φάσης του τοπικού Κυπέλλου

Από την ΕΠΣ Κέρκυρας ανακοινώθηκε το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων της Α' Φάσης του τοπικού Κυπέλλου, το οποίο έχει ως ακολούθως:

 

 

 

• 1ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

16:30 ΑΟ Κάβος - Αστέρας Μωραϊτίκων

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

(;) Κρόνος Αργυράδων - ΑΟ Παξοί

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:

16:30 Αστέρας Μωραιτίκων - Κρόνος Αργυράδων

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωνρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

(;) ΑΟ Παξοί - ΑΟ Κάβος

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

16:00 ΑΟ Κάβος - Κρόνος Αργυράδων

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωνρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

(;) Αστέρας Μωραϊτίκων - ΑΟ Παξοί

 

 

 

• 2ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:

16:30 Φαίακας Μαραθιά - ΑΟ Σιναράδων

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Αγίων Δέκα:

16:30 Ηρακλής Αγίων Δέκα - Αναγέννηση Περιβολίου

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης:

16:30 ΑΟ Σιναράδων - Ηρακλής Αγίων Δέκα

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωνρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:

16:30 Αναγέννηση Περιβολίου - Φαίακας Μαραθιά

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Περοβολίου:

16:00 Φαίακας Μαραθιά - Ηρακλής Αγίων Δέκα

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης:

16:00 ΑΟ Σιναράδων - Αναγέννηση Περιωολίου

 

 

 

• 3ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:

16:30 Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Θύελλα Γαρίτσας

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:30 ΑΠΣ Μπενίτσες - Αστέρας Πετριτή

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:30 Θύελλα Γαρίτσαας - ΑΠΣ Μπενίτσες

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωνρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:

16:30 Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:

16:00 Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΠΣ Μπενίτσες

 

 

(Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:00 Θύελλα Γαρίτσας - Αστέρας Πετριτή

 

 

 

4ο ς ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης:

16:30 Βολίδα Κάτω Γαρούνα - ΠΑΟΣ Κανονιού

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:

16:30 Άρης Μέσης - Ατρόμητος Στρογγυλής

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:

16:30 ΠΑΟΣ Κανονιού - Άρης Μέσης

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:

16:30 Ατρόμητος Στρογγυλής - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καστελλάνων Μέσης:

16:00 Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Άρης Μέσης

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:

16:00 ΠΑΟΣ Κανονιού - Ατρόμητος Στρογγυλής

 

 

 

• 5ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:30 Νέος 2017 - Ατρόμητος Άφρας

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:

16:30 ΑΟ Κοντόκαλι - Όλυμπος Κέρκυρας

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:

16:30 Ατρόμητος Άφρας - ΑΟ Κοντόκαλι

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:30 Όλυμπος Κέρκυρας - Νέος 2017

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:00 Νέος 2017 - ΑΟ Κοντόκαλι

 

 

 

(Τετάρτη 7 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:

16:00 Ατρόμητος άφρας - Όλυμπος Κέρκυρας

 

 

 

• 6ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:

16:30 Αστέρας Λιαπάδων - ΓΕ Παλαιοκασρτριτών

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:

16:30 ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΕ Καναλίων

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:

16:30 ΓΕ Παλαιοκαστριτών - ΠΑΟ Κορακιάνας

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020)

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:

16:30 ΑΕ Καναλίων - Αστέρας Λιαπάδων

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαοκαστριτών, Σκριπερό:

16:00 Αστέρας Λιαπάδων - ΠΑΟ Κορακιάνας

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:

16:00 ΓΕ Παλαιοκαστριτών - ΑΕ Καναλίων

 

 

 

• 7ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:

16:30 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Εθνικός Περουλάδων

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:

16:30 ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων - Οδυσσέας Αυλιωτών

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:

16:30 Εθνικός Περουλάδων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων

 

 

(Κυριακή 4 Οκτωβίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:

16:30 Οδυσσέας Αυλιωτών - Ολυμπιάδα Καρουσάδων

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:

16:00 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:

16:00 Εθνικός Περουλάδων - Οδυσσέας Αυλιωτών

 

 

 

• 8ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:

16:30 Αχιλλέας Νυμφών - Ηρακλής Σφακερών

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κασσιώπης:

16:30 Δίας Κασσιώπης - Θιναλιακός Αχαράβης

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

16:30 Ηρακλής Σφακερών - Δίας Κασσιώπης

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Θιναλίου, Αχαράβη:

16:30 Θιναλιακός Αχαράβης - Αχιλλέας Νυμφών

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:

16:00 Αχιλλέας Νυμφών - Δίας Κασσιώπης

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:

16:00 Ηρακλής Σφακερών - Θιναλιακός Αχαράβης

 

 

 

• 9ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:

16:30 ΑΕ Φαιάκων - ΑΟ Κέρκυρα

 

 

Ρεπό: Ποσειδώνας Βιταλάδων

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:

16:30 ΑΟ Κέρκυρα - Ποσειδώνας Βιταλάδων

 

 

Ρεπό: ΑΕ Φαιάκων

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:

16:00 Ποσειδώνας Βιταλάδων - ΑΕ Φαιάκων

 

 

Ρεπό: ΑΟ Κέρκυρα

 

 

 

• 10ος ΟΜΙΛΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

 

 

(Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 2020)

Γήπεδο Ολύμπου, Καλλιθέα Καναλίων:

16:30 Μέγας Αλέξανδρος - Αστέρας Σπαρτύλα

 

 

Ρεπό: Ομόνοια Γαστουρίου

 

 

 

2η αγωνιστική:

 

 

(Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020)

Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:

16:30 Αστέρας Σπαρτύλα - Ομόνοια Γαστουρίου

 

 

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος

 

 

 

3η αγωνιστική:

 

 

(Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020)

Επιχειρηματικό Κέντρο Κανονιού:

16:00 Ομόνοια Γαστουρίου - Μέγας Αλέξανδρος

 

 

Ρεπό: Αστέρας Σπαρτύλα

 

 

 

Σημείωση: Οι δύο ομάδες της Γ' Εθνικής (ΑΕ Λευκίμμης και ΟΦΑΜ), θα «μπουν» στην διοργάνωση από την Γ' Φάση.

 

 

 



Corfu Corner Radio

Παρασκευή
25
Σεπτέμβριος
2020
Σήμερα γιορτάζουν: Ευφροσύνη, Ευφροσύνα, Φροσύνη, Φρόσω, Φροσούλα, Φροσού

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
powered by 2pWeb