10/09/2020

Α1’ ΕΠΣΚ: Το πρόγραμμα των 14 αγωνιστικών του Νοτίου Ομίλου

Παραθέτουμε το πρόγραμμα των 14 αγωνιστικών του Νοτίου Ομίλου της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, όπως προέκυψε από την κλήρωση της Τετάρτης 9 Σεπτεμβρίου:

 

 

 

Α' ΓΥΡΟΣ

 

 

1η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Παξοί

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Φαίακας Μαραθιά

Ατρόμητος Στρογγυλής - Αστέρας Πετριτή

 

 

 

2η αγωνιστική:

Αναγέννηση Περιβολίου - ΑΟ Κάβος

Κεραυνός Αγίου Νικλάου - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

ΑΟ Παξοί - Ατρόμητος Στρογγυλής

Αστέρας Πετριτή - Φαίακας Μαραθιά

 

 

 

3η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

Ατρόμητος Στρογγυλής - Αναγέννηση Περιβολίου

Αστέρας Πετριτή - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Φαίακας Μαραθιά - ΑΟ Παξοί

 

 

 

4η αγωνιστική:

Ατρόμητος Στρογγυλής - ΑΟ Κάβος

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Αστέρας Πετριτή

Αναγέννηση Περιβολίου - Φαίακας Μαραθιά

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΟ Παξοί

 

 

 

5η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Αστέρας Πετριτή

Φαίακας Μαραθιά - Ατρόμητος Στρογγυλής

ΑΟ Παξοί - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Αναγέννηση Περιβολίου

 

 

 

6η αγωνιστική:

Φαίακας Μαραθιά - ΑΟ Κάβος

Αστέρας Πετριτή - ΑΟ Παξοί

Ατρόμητος Στρογγυλής - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Αναγέννηση Περιβολίου

 

 

 

 

Β' ΓΥΡΟΣ

 

 

8η αγωνιστική:

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - ΑΟ Κάβος

ΑΟ Παξοί - Αναγέννηση Περιβολίου

Φαίακας Μαραθιά - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

Αστέρας Πετριτή - Ατρόμητος Στρογγυλής

 

 

 

9η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Αναγέννηση Περιβολίου

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Ατρόμητος Στρογγυλής - ΑΟ Παξοί

Φαίακας Μαραθιά - Αστέρας Πετριτή

 

 

 

10η αγωνιστική:

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - ΑΟ Κάβος

Αναγέννηση Περιβολίου - Ατρόμητος Στρογγυλής

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Αστέρας Πετριτή

ΑΟ Παξοί - Φαίακας Μαραθιά

 

 

 

11η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Ατρόμητος Στρογγυλής

Αστέρας Πετριτή - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

Φαίακας Μαραθιά - Αναγέννηση Περιβολίου

ΑΟ Παξοί - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

 

 

 

12η αγωνιστική:

Αστέρας Πετριτή - ΑΟ Κάβος

Ατρόμητος Στρογγυλής - Φαίακας Μαραθιά

Βολίδα Κάτω Γαρούνα - ΑΟ Παξοί

Αναγέννηση Περιβολίου - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

 

 

 

13η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - Φαίακας Μαραθιά

ΑΟ Παξοί - Αστέρας Πετριτή

Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Ατρόμητος Στρογγυλής

Αναγέννηση Περιβολίου - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

 

 

 

14η αγωνιστική:

ΑΟ Κάβος - ΑΟ Παξοί

Φαίακας Μαραθιά - Κεραυνός Αγίου Νικολάου

Αστέρας Πετριτή - Αναγέννηση Περιβολίου

Ατρόμητος Στρογγυλής - Βολίδα Κάτω Γαρούνα

 

 

 

Σημείωση: Όπως ανακοινώθηκε από την ΕΠΣΚ, τα τοπικά Πρωταθλήματα θα ξεκινήσουν το σαββατοκύριακο 17-18 Οκτωβρίου 2020.

 

 

 



Corfu Corner Radio

Παρασκευή
25
Σεπτέμβριος
2020
Σήμερα γιορτάζουν: Ευφροσύνη, Ευφροσύνα, Φροσύνη, Φρόσω, Φροσούλα, Φροσού

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
powered by 2pWeb