14/04/2019

Ανακοίνωση της Αναγέννησης Περιβολίου για το ματς με Θιναλιακό

Αναφορικά με τον σημερινό (Κυριακή 14/4) εντός έδρας αγώνα της με τον Θιναλιακό, η Αναγέννηση Περιβολίου έκανε την παρακάτω ανάρτηση στην σελίδα της ομάδας στο facebook:

"Την ήττα με 0-3 γνώρισε σήμερα η ομάδα μας από τον πρωταθλητή Θιναλιακό. Η ομάδα μας στάθηκε καλά στο πρώτο ημίχρονο αλλά δύο λεπτά πριν την λήξη του ημιχρόνου δέχθηκε το γκολ. Μετά και το γρήγορο γκολ στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου πήραν χρόνο συμμετοχής οι πιτσιρικάδες της ομάδας μας. Συγκινητική στιγμή η ώρα της αποχώρησης του αρχηγού της ομάδας μας Βάρθη Σπύρου που αγωνίστηκε για τελευταία φορά και αποθεώθηκε από όλους τους ποδοσφαιριστές και τους φιλάθλους της ομάδας μας την ώρα της αλλαγής του.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους παίχτες μας και στον προπονητή μας για την προσπάθεια όλης της χρονιάς.
Ακόμα μία φορά να συγχαρούμε την ομάδα του Θιναλίου για την κατάκτηση του πρωταθλήματος και να τους ευχηθούμε να πραγματοποιηθούν όλοι οι στόχοι τους.