09/04/2019

Οι σκόρερ της Α1’ Κατηγορίας (25η αγωνιστική)

Μετά την 25η αγωνιστική της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, το CorfuCorner.gr παραθέτει τους σκόρερ του Πρωταθλήματος:


Γιώργος Κυριζάκης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 29


Τριαντάφυλλος (ή Άκης) Χαρβαλιάς (ΟΦΑΜ) 26


Κώστας Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή) 23


Γιάννης Μίτσουλης (Αναγέννηση Περιβολίου) 22

 

Λουτσιάν Μπουρντουζάν (Θιναλιακός Αχαράβης) 20

 


Κλόντιαν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 15


Γιώργος Μπάγιας (Αχιλλέας Νυμφών) 14


Γιάννης Γωνιάδης (ΟΦΑΜ) 12


Ελιάν Φασλία (ΑΟ Παξοί) 11


Σπύρος Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 10


Χριστόφορος Αρμενιάκος (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 10


Σταύρος Σιμτσάκης (Αστέρας Πετριτή) 8


Κώστας Γκερέκος (Αστέρας Λιαπάδων) 8


Δημήτρης Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 8


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 8


Φίλιππος Παναγιωτίδης (Αχιλλέας Νυμφών) 7


Θανάσης Παπαρούνας (Θιναλιακός Αχαράβης) 7


Άκης Λέσι (Αστέρας Λιαπάδων) 7


Δημήτρης Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 7


Γιάννης Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 7


Παναγιώτης Μίαρης (ΑΟ Κάβος) 7


Κώστας Αμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 7


Σταύρος Τσορμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 6


Φάνης Φούκης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 6


Χριστόδουλος Γραμμένος (ΟΦΑΜ) 6


Αλέξανδρος Σουπιώνης «Ζήκος» (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 6


Εριόν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 6


Κώστας Ανδριώτης (ΟΦΑΜ) 6


Γιώργος Αγόρα (Θιναλιακός Αχαράβης) 6


Γιώργος Μποζίκης (Αστέρας Λιαπάδων) 6


Γιώργος Κριεζής (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Μάριος Σάντα (ΑΟ Κάβος) 5

 

Χρήστος Κόντος (Αυγερινός Βαλανειού) 5


Θοδωρής Βαρότσης (ΑΟ Παξοί) 5


Φάνης Λυκόκας (Θιναλιακός Αχαράβης) 5

 

Βαλεντίνο Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 4


Αντρίτ Κόλι (Οδυσσέας Αυλιωτών) 4


Μιχάλης Βραχλιώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Γιώργος Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Γιώργος Κοσκινάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 4


Βιτάλι Οκόνκο (ΟΦΑΜ) 4


Άρμπι Κουμανάκος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Σπύρος Γραμμένος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4

 

Έρβις (Γιώργος) Σάντα (ΑΟ Κάβος) 4


Χρήστος Αρμένης (Θιναλιακός Αχαράβης) 4


Βίκτορ Σίσκοφ (Αστέρας Πετριτή) 3


Αντώνης Κυριάκης (Αυγερινός Βαλανειού) 3


Διονύσης Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 3


Δημήτρης Ασπιώτης (Αστέρας Πετριτή) 3


Παντελής Γιαννούλης (ΑΟ Παξοί) 3


Πέτρος Νικομάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3

 

Περικλής Ασπιώτης (ΑΟ Κάβος) 3


Βαγγέλης Τσιάβος (ΟΦΑΜ) 3


Σταύρος Ρούσσος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3


Χρήστος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 3


Αλέξανδρος Σουλάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3


Σταύρος Γεωργίου (Οδυσσέας Αυλιωτών) 3


Άκης Βιτουλαδίτης (Αυγερινός Βαλανειού) 3


Σπύρος Κροκίδης (Θιναλιακός Αχαράβης) 3


Γιώργος Κούδας (Θιναλιακός Αχαράβης) 3


Νίκος Κουλούρης (ΟΦΑΜ) 2


Προκόπης Πάγκαλης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Λάζαρος Φωτιάς (Αστέρας Πετριτή) 2


Κώστας Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Παναγιώτης Ματσοβίλα (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Αντώνης Γκερέκος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Λάμπρος Πολύζος (Αστέρας Πετριτή) 2


Γιάννης Κεφαλληνός (Αχιλλέας Νυμφών) 2


Αντώνης Μαρτίνος (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Γιάννης Πάγκαλης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 2


Αλέξανδρος Σκούφος (Αναγέννηση Περιβολίου 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2

 

Κώστας Μαρτίνος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Ερρίκος Κουρής (ΟΦΑΜ 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Έντρι Χότζα (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Αλέξης Κύκε (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Γιάννης Μπαλαμπάνος ( Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Άλεξ Λευτεριώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 2


Κώστας Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 2


Σωτήρης Μπάλλας (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Γιώργος Γαρδικιώτης (Αστέρας Πετριτή) 2

 

Στέφανος Λέσσης (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Στέλιος Φιλιππίδης (ΑΟ Παξοί) 2


Σπύρος Ρέτσης «Μποξέρ» (Ατρόμητος Στρογγυλής) 2


Γιάννης Ψαρράς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Νεκτάριος Σωτηρόπουλος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1

Αρσένης Κουλούρης (ΑΟ Παξοί) 1


Δημήτρης Τσουκαλάς (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κυριάκος Λυμπόπουλος: (ΑΟ Κάβος) 1


Κώστας Μουζακίτης «Μαρκεζίνης» (Οδυσσέας
Αυλιωτών) 1


Άγγελος Μηνάς (Αστέρας Πετριτή) 1


Τάσος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Στέφανος Αγγελής (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Ρίγκερς Σάντα (ΑΟ Κάβος) 1


Άγγελος Σιμακάι (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Θεοτόκης Κουλούρης (ΑΟ Κάβος) 1


Στάθης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων ) 1


Βασίλης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Νίκος Κουλούρης «Τρουμπετής» (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Χαράλαμπος Μπογδάνος (ΑΟ Παξοί) 1


Νίκος Μπογδάνος (ΑΟ Παξοί) 1


Κώστας Μώρος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Δημήτρης Καστρινός (ΑΟ Κάβος) 1


Φίλιος Πανδής (ΑΟ Κάβος) 1


Γιάννης Μουζακίτης «Γιόκας» (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Δημήτρης Τζουρμανάς (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Θανάσης Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 1


Αλεξάντερ Μπάρντι (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Αντώνης Μεταλληνός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Αλέξανδρος Μυρίλλας (ΟΦΑΜ) 1


Γιώργος Αρμενιάκος (ΟΦΑΜ) 1


Χριστόδουλος Πανταζής (ΟΦΑΜ) 1


Άντονι Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 1


Χρήστος Κομνηνός (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Παναγιώτης Λαγοπάτης (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Μιχάλης Καρράς (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιάννης Κούμπος (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιώργος Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Σπύρος Σπάτα (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1

 

 

Σταμάτης Γράντος ( ΑΟ Κάβος) 1


Παναγιώτης Προβατάς (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Νικολάου (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίκος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Φώτης- Δονάτος Απέργης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Θοδωρής Μίαρης: (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σπύρος Βλάχος : (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίζος: (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Γιώργος Μποτίνι: ( Αστέρας Λιαπάδων) 1


Σπύρος Τσιριγγάκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Παύλος Λίβερης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιάννης Καρκαμπούνας (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Σπύρος Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 1


Λεωνίδας Μουζακίτης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Νίκος Μουζακίτης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κώστας Βλάσσης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Νίκος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 1


Παναγιώτης Λέσσης (Αστέρας Πετριτή) 1


Κώστας Κομπίλας (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Λάμπρος Γιαννούλης ( Ατρόμητος Στρογγυλής) 1


Νίκος Μάστορας (ΑΟ Παξοί) 1


Μάριος Ιωακειμίδης (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιάννης Θεοδώρου ( ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Μάριος Τσενεμπής (Αχιλλέας Νυμφών) 1


• ΑΥΤΟΓΚΟΛ:


Κώστας Κονόμι (ΟΦΑΜ) 1


Μπόρισλαβ Νέτκοφ (ΑΟ Παξοί) 1


Δημήτρης Τσακαλίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Χρήστος Κούρκουλος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Αλέξης Κίκε (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1

 

• ΘΕΡΜΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΠΑΣΧΑ... Από την Ακαδημία Ποδοσφαίρου "Ρόμα". Εδώ, τα μικρά παιδιά διδάσκονται τα μυστικά της μπάλας, με μεθοδικό τρόπο. Η σχολή λειτουργεί από το 2013, ενώ διαθέτει τμήματα Μπαμπίνι, Προτζούνιορ, Τζούνιορ και Προπαίδων. Ιδρυτής, υπεύθυνος και προπονητής της "Ρόμα", είναι η παλιά μεγάλη δόξα του ελληνικού ποδοσφαίρου, Μανώλης Ροκίδης. Για πληροφορίες ή για εγγραφές, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να καλέσουν στο 6944305764.


• ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ, ΜΕ ΥΓΕΙΑ... Τα Καφεκοπτεία & espresso bars COFEE ISLAND. Στην Κέρκυρα, θα βρείτε δύο καταστήματα COFEE ISLAND: το ένα λειτουργεί στην Πολυχρονίου Κωνσταντά 1, στην Πλατεία Σαρόκου, ενώ το άλλο βρίσκεται στην Εθνικής Παλαιοκαστρίτσας 100, στο Σολάρι. Γίνεται delivery καθημερινά, από τις 7 το πρωί μέχρι τις 8 το βράδυ και την Κυριακή από τις 7 το πρωί μέχρι τις 4 το απόγευμα, στα τηλέφωνα: 26610-46034 και 26610-24446.

 

 

 

 

 

 



Corfu Corner Radio

Τρίτη
18
Ιούνιος
2019
Σήμερα γιορτάζουν:

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb