21/03/2019

Οι σκόρερ της Α1’ Κατηγορίας (22η αγωνιστική)

Μετά την 22η αγωνιστική της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, το CorfuCorner.gr παραθέτει τους σκόρερ του Πρωταθλήματος:


Γιώργος Κυριζάκης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 28


Άκης Χαρβαλιάς (ΟΦΑΜ) 25


Κώστας Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή) 23


Λουτσιάν Μπουρντουζάν (Θιναλιακός Αχαράβης) 20


Γιάννης Μίτσουλης (Αναγέννηση Περιβολίου) 18


Κλόντιαν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 15


Γιώργος Μπάγιας (Αχιλλέας Νυμφών) 14


Γιάννης Γωνιάδης (ΟΦΑΜ) 10


Σπύρος Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 10


Ελιάν Φασλία (ΑΟ Παξοί) 9


Χριστόφορος Αρμενιάκος (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 9


Σταύρος Σιμτσάκης (Αστέρας Πετριτή) 8


Κώστας Γκερέκος (Αστέρας Λιαπάδων) 8


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 8


Φίλιππος Παναγιωτίδης (Αχιλλέας Νυμφών) 7


Θανάσης Παπαρούνας (Θιναλιακός Αχαράβης) 7


Δημήτρης Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 6


Σταύρος Τσορμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 6


Κώστας Αμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 6


Δημήτρης Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 6


Φάνης Φούκης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 6


Χριστόδουλος Γραμμένος (ΟΦΑΜ) 6


Γιάννης Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 6


Γιώργος Κριεζής (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Μάριος Σάντα (ΑΟ Κάβος) 5


Αλέξανδρος Σουπιώνης «Ζήκος» (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 5


Χρήστος Κόντος (Αυγερινός Βαλανειού) 5


Εριόν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Γιώργος Αγόρα (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Θοδωρής Βαρότσης (ΑΟ Παξοί) 5


Άκης Λέσι (Αστέρας Λιαπάδων) 5


Κώστας Ανδριώτης (ΟΦΑΜ) 5


Βαλεντίνο Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 4


Αντρίτ Κόλι (Οδυσσέας Αυλιωτών) 4


Μιχάλης Βραχλιώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Γιώργος Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Γιώργος Κοσκινάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 4


Γιώργος Μποζίκης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Βιτάλι Οκόνκο (ΟΦΑΜ) 4


Παναγιώτης Μίαρης (ΑΟ Κάβος) 4


Άρμπι Κουμανάκος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Σπύρος Γραμμένος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Φάνης Λυκόκας (Θιναλιακός Αχαράβης) 4


Έρβις (Γιώργος) Σάντα (ΑΟ Κάβος) 3


Βίκτορ Σίσκοφ (Αστέρας Πετριτή) 3


Αντώνης Κυριάκης (Αυγερινός Βαλανειού) 3


Διονύσης Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 3


Δημήτρης Ασπιώτης (Αστέρας Πετριτή) 3


Παντελής Γιαννούλης (ΑΟ Παξοί) 3


Πέτρος Νικομάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3


Χρήστος Αρμένης (Θιναλιακός Αχαράβης) 3


Περικλής Ασπιώτης (ΑΟ Κάβος) 3


Βαγγέλης Τσιάβος (ΟΦΑΜ) 3


Σταύρος Ρούσσος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3


Χρήστος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 3


Σταύρος Γεωργίου (Οδυσσέας Αυλιωτών) 3


Νίκος Κουλούρης (ΟΦΑΜ) 2


Προκόπης Πάγκαλης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Αλέξανδρος Σουλάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Λάζαρος Φωτιάς (Αστέρας Πετριτή) 2


Κώστας Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Παναγιώτης Ματσοβίλα (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Αντώνης Γκερέκος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Λάμπρος Πολύζος (Αστέρας Πετριτή) 2


Γιάννης Κεφαλληνός (Αχιλλέας Νυμφών) 2


Αντώνης Μαρτίνος (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Γιάννης Πάγκαλης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 2


Αλέξανδρος Σκούφος (Αναγέννηση Περιβολίου 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Σπύρος Κροκίδης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Κώστας Μαρτίνος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Άκης Βιτουλαδίτης (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Ερρίκος Κουρής (ΟΦΑΜ 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Έντρι Χότζα (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Αλέξης Κύκε (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Γιάννης Μπαλαμπάνος ( Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Άλεξ Λευτεριώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 2


Σωτήρης Μπάλλας (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Γιώργος Γαρδικιώτης (Αστέρας Πετριτή) 2


Νεκτάριος Σωτηρόπουλος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1

Αρσένης Κουλούρης (ΑΟ Παξοί) 1


Δημήτρης Τσουκαλάς (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κυριάκος Λυμπόπουλος: (ΑΟ Κάβος) 1


Κώστας Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Τάσος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Στέφανος Αγγελής (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Στέφανος Λέσσης (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Ρίγκερς Σάντα (ΑΟ Κάβος) 1


Άγγελος Σιμακάι (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Θεοτόκης Κουλούρης (ΑΟ Κάβος) 1


Στάθης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων ) 1


Βασίλης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Γιάννης Ψαρράς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Νίκος Κουλούρης «Τρουμπετής» (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Χαράλαμπος Μπογδάνος (ΑΟ Παξοί) 1


Κώστας Μώρος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Δημήτρης Καστρινός (ΑΟ Κάβος) 1


Φίλιος Πανδής (ΑΟ Κάβος) 1


Γιάννης Μουζακίτης «Γιόκας» (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Δημήτρης Τζουρμανάς (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Θανάσης Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 1


Αντώνης Μεταλληνός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Αλέξανδρος Μυρίλλας (ΟΦΑΜ) 1


Γιώργος Αρμενιάκος (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Φιλιππίδης (ΑΟ Παξοί) 1


Χριστόδουλος Πανταζής (ΟΦΑΜ) 1


Άντονι Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 1


Χρήστος Κομνηνός (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Παναγιώτης Λαγοπάτης (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Μιχάλης Καρράς (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιάννης Κούμπος (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιώργος Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Σταμάτης Γράντος ( ΑΟ Κάβος) 1


Παναγιώτης Προβατάς (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Νικολάου (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίκος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Φώτης- Δονάτος Απέργης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Θοδωρής Μίαρης: (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σπύρος Βλάχος : (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίζος: (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Γιώργος Μποτίνι: ( Αστέρας Λιαπάδων) 1


Σπύρος Τσιριγγάκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Παύλος Λίβερης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιάννης Καρκαμπούνας (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Σπύρος Ρέτσης «Μποξέρ» (Ατρόμητος Στρογγυλής)1


Σπύρος Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 1


Λεωνίδας Μουζακίτης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Νίκος Μουζακίτης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κώστας Βλάσσης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Νίκος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 1


Παναγιώτης Λέσσης (Αστέρας Πετριτή) 1


Κώστας Κομπίλας (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Λάμπρος Γιαννούλης ( Ατρόμητος Στρογγυλής) 1


Νίκος Μάστορας (ΑΟ Παξοί) 1


• ΑΥΤΟΓΚΟΛ:


Κώστας Κονόμι (ΟΦΑΜ) 1


Μπόρισλαβ Νέτκοφ (ΑΟ Παξοί) 1

 


 

 

 



Corfu Corner Radio

Σάββατο
20
Απρίλιος
2019
Σήμερα γιορτάζουν: Ζακχαίος, Ζάκχος, Ζάχος, Λάζαρος, Λάζος (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια ομάδα κατά τη γνώμη σας θα κατακτήσει φέτος τον τίτλο στην Α1΄Κατηγορία;
Θιναλιακός
Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ
Άλλη ομάδα
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb