05/03/2019

Οι σκόρερ της Α1’ Κατηγορίας (21η αγωνιστική)

Μετά την 21η αγωνιστική της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, το CorfuCorner.gr παραθέτει τους σκόρερ του Πρωταθλήματος:


Γιώργος Κυριζάκης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 26


Άκης Χαρβαλιάς (ΟΦΑΜ) 24


Κώστας Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή) 22


Λουτσιάν Μπουρντουζάν (Θιναλιακός Αχαράβης) 20


Γιάννης Μίτσουλης (Αναγέννηση Περιβολίου) 18


Γιώργος Μπάγιας (Αχιλλέας Νυμφών) 14


Κλόντιαν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 12

Γιάννης Γωνιάδης (ΟΦΑΜ) 9


Χριστόφορος Αρμενιάκος (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 9


Σταύρος Σιμτσάκης (Αστέρας Πετριτή) 8


Κώστας Γκερέκος (Αστέρας Λιαπάδων) 8


Σπύρος Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 8


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 8


Ελιάν Φασλία (ΑΟ Παξοί) 7


Φίλιππος Παναγιωτίδης (Αχιλλέας Νυμφών) 7


Θανάσης Παπαρούνας (Θιναλιακός Αχαράβης) 7


Δημήτρης Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 6


Σταύρος Τσορμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 6


Κώστας Αμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 6


Δημήτρης Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 6


Φάνης Φούκης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 6


Γιάννης Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 6


Γιώργος Κριεζής (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Μάριος Σάντα (ΑΟ Κάβος) 5


Χριστόδουλος Γραμμένος (ΟΦΑΜ) 5


Αλέξανδρος Σουπιώνης «Ζήκος» (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 5


Χρήστος Κόντος (Αυγερινός Βαλανειού) 5


Εριόνα Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Γιώργος Αγόρα (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Θοδωρής Βαρότσης (ΑΟ Παξοί) 5


Κώστας Ανδριώτης (ΟΦΑΜ) 4


Βαλεντίνο Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 4


Αντρίτ Κόλι (Οδυσσέας Αυλιωτών) 4


Μιχάλης Βραχλιώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Γιώργος Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 4


Γιώργος Κοσκινάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 4


Γιώργος Μποζίκης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Παναγιώτης Μίαρης (ΑΟ Κάβος) 4


Έρβις (Γιώργος) Σάντα (ΑΟ Κάβος) 3


Βίκτορ Σίσκοφ (Αστέρας Πετριτή) 3


Αντώνης Κυριάκης (Αυγερινός Βαλανειού) 3


Άρμπι Κουμανάκος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 3

 

 

Διονύσης Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 3


Σπύρος Γραμμένος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 3


Βιτάλι Οκόνκο (ΟΦΑΜ) 3


Δημήτρης Ασπιώτης (Αστέρας Πετριτή) 3


Παντελής Γιαννούλης (ΑΟ Παξοί) 3


Πέτρος Νικομάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3


Χρήστος Αρμένης (Θιναλιακός Αχαράβης) 3


Περικλής Ασπιώτης (ΑΟ Κάβος) 3


Βαγγέλης Τσιάβος (ΟΦΑΜ) 3


Σταύρος Ρούσσος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3


Χρήστος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 3


Άκης Λέσι (Αστέρας Λιαπάδων) 3


Νίκος Κουλούρης (ΟΦΑΜ) 2


Προκόπης Πάγκαλης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Αλέξανδρος Σουλάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Λάζαρος Φωτιάς (Αστέρας Πετριτή) 2


Κώστας Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Παναγιώτης Ματσοβίλα (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Αντώνης Γκερέκος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Λάμπρος Πολύζος (Αστέρας Πετριτή) 2


Σταύρος Γεωργίου (Οδυσσέας Αυλιωτών) 2


Γιάννης Κεφαλληνός (Αχιλλέας Νυμφών) 2


Αντώνης Μαρτίνος (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Γιάννης Πάγκαλης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 2


Αλέξανδρος Σκούφος (Αναγέννηση Περιβολίου 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Σπύρος Κροκίδης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Κώστας Μαρτίνος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Φάνης Λυκόκας (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Άκης Βιτουλαδίτης (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Ερρίκος Κουρής (ΟΦΑΜ 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Έντρι Χότζα (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Αλέξης Κύκε (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Γιάννης Μπαλαμπάνος ( Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Νεκτάριος Σωτηρόπουλος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1

 

Αρσένης Κουλούρης (ΑΟ Παξοί) 1


Δημήτρης Τσουκαλάς (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κυριάκος Λυμπόπουλος: (ΑΟ Κάβος) 1


Κώστας Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Τάσος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Στέφανος Αγγελής (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Στέφανος Λέσσης (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Ρίγκερς Σάντα (ΑΟ Κάβος) 1


Άγγελος Σιμακάι (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Θεοτόκης Κουλούρης (ΑΟ Κάβος) 1


Στάθης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων ) 1


Βασίλης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Γιάννης Ψαρράς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Νίκος Κουλούρης «Τρουμπετής» (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Χαράλαμπος Μπογδάνος (ΑΟ Παξοί) 1


Κώστας Μώρος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Δημήτρης Καστρινός (ΑΟ Κάβος) 1


Φίλιος Πανδής (ΑΟ Κάβος) 1


Γιάννης Μουζακίτης «Γιόκας» (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Δημήτρης Τζουρμανάς (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Θανάσης Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 1


Αντώνης Μεταλληνός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Αλέξανδρος Μυρίλλας (ΟΦΑΜ) 1


Γιώργος Αρμενιάκος (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Φιλιππίδης (ΑΟ Παξοί) 1


Χριστόδουλος Πανταζής (ΟΦΑΜ) 1


Άντονι Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 1


Χρήστος Κομνηνός (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Παναγιώτης Λαγοπάτης (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Μιχάλης Καρράς (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιάννης Κούμπος (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιώργος Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Σταμάτης Γράντος ( ΑΟ Κάβος) 1


Παναγιώτης Προβατάς (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Νικολάου (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίκος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Φώτης- Δονάτος Απέργης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιώργος Γαρδικιώτης (Αστέρας Πετριτή) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Θοδωρής Μίαρης: (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σπύρος Βλάχος : (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίζος: (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Γιώργος Μποτίνι: ( Αστέρας Λιαπάδων) 1


Σπύρος Τσιριγγάκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Παύλος Λίβερης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιάννης Καρκαμπούνας (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Σπύρος Ρέτσης «Μποξέρ» (Ατρόμητος Στρογγυλής)1


Σπύρος Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 1


Λεωνίδας Μουζακίτης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Σωτήρης Μπάλλας (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Νίκος Μουζακίτης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Άλεξ Λευτεριώτης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Κώστας Βλάσσης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Νίκος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 1


Παναγιώτης Λέσσης (Αστέρας Πετριτή) 1


• ΑΥΤΟΓΚΟΛ:


Κώστας Κονόμι (ΟΦΑΜ) 1


Μπόρισλαβ Νέτκοφ (ΑΟ Παξοί) 1

 

 

 

 



Corfu Corner Radio

Πέμπτη
21
Μάρτιος
2019
Σήμερα γιορτάζουν: δεν υπάρχει μια γιορτή πάρα πολύ γνωστή (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια ομάδα κατά τη γνώμη σας θα κατακτήσει φέτος τον τίτλο στην Α1΄Κατηγορία;
Θιναλιακός
Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ
Άλλη ομάδα
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb