06/02/2019

Οι σκόρερ της Α1’ Κατηγορίας (17η αγωνιστική)

Μετά την 17η αγωνιστική της Α1' Κατηγορίας ΕΠΣ Κέρκυρας, το CorfuCorner.gr παραθέτει τους σκόρερ του Πρωταθλήματος:


Κώστας Μάμαλος (Αστέρας Πετριτή) 19


Άκης Χαρβαλιάς (ΟΦΑΜ) 19


Λουτσιάν Μπουρντουζάν (Θιναλιακός Αχαράβης) 17


Γιώργος Κυριζάκης (Οδυσσέας Αυλιωτών) 15


Γιάννης Μίτσουλης (Αναγέννηση Περιβολίου) 14


Γιώργος Μπάγιας (Αχιλλέας Νυμφών) 13


Γιάννης Γωνιάδης (ΟΦΑΜ) 9


Χριστόφορος Αρμενιάκος (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 9


Σταύρος Σιμτσάκης (Αστέρας Πετριτή) 8


Κώστας Γκερέκος (Αστέρας Λιαπάδων) 8


Σπύρος Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 8


Κλόντιαν Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 7


Φίλιππος Παναγιωτίδης (Αχιλλέας Νυμφών) 7


Ελιάν Φασλία (ΑΟ Παξοί) 6


Δημήτρης Στούπας (Αστέρας Πετριτή) 6


Γιώργος Κριεζής (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Χριστόδουλος Γραμμένος (ΟΦΑΜ) 5


Κώστας Αμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 5


Αλέξανδρος Σουπιώνης «Ζήκος» (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 5


Χρήστος Κόντος (Αυγερινός Βαλανειού) 5


Εριόλ Μπάρντι (Θιναλιακός Αχαράβης) 5


Κώστας Ανδριώτης (ΟΦΑΜ) 4


Βαλεντίνο Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 4


Γιώργος Αγόρα (Θιναλιακός Αχαράβης) 4


Αντρίτ Κόλι (Οδυσσέας Αυλιωτών) 4


Μιχάλης Βραχλιώτης (Αστέρας Λιαπάδων) 4


Θανάσης Παπαρούνας (Θιναλιακός Αχαράβης) 4


Δημήτρης Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 4


Μάριος Σάντα (ΑΟ Κάβος) 4


Γιώργος Μποζίκης (Αστέρας Λιαπάδων) 3


Αντώνης Κυριάκης (Αυγερινός Βαλανειού) 3


Άρμπι Κουμανάκος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 3


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3


Γιώργος Κοσκινάς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3

 

 

Διονύσης Ταμπάκο (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 3


Σπύρος Γραμμένος (Ατρόμητος Στρογγυλής) 3


Γιώργος Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 3


Βιτάλι Οκόνκο (ΟΦΑΜ) 3


Δημήτρης Ασπιώτης (Αστέρας Πετριτή) 3


Παντελής Γιαννούλης (ΑΟ Παξοί) 3


Πέτρος Νικομάνης (Αναγέννηση Περιβολίου) 3


Σταύρος Τσορμπατζίδης (ΟΦΑΜ) 3


Φάνης Φούκης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 3


Χρήστος Αρμένης (Θιναλιακός Αχαράβης) 3


Περικλής Ασπιώτης (ΑΟ Κάβος) 3


Νίκος Κουλούρης (ΟΦΑΜ) 2


Προκόπης Πάγκαλης (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Λάζαρος Φωτιάς (Αστέρας Πετριτή) 2


Σταύρος Ρούσσος (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 2


Κώστας Μίαρης (Αναγέννηση Περιβολίου) 2


Παναγιώτης Ματσοβίλα (Θιναλιακός Αχαράβης) 2


Παναγιώτης Μίαρης (ΑΟ Κάβος) 2


Αντώνης Γκερέκος (ΑΟ Κοντόκαλι) 2


Λάμπρος Πολύζος (Αστέρας Πετριτή) 2


Γιάννης Γραικός (Ατρόμητος Στρογγυλής) 2


Σταύρος Γεωργίου (Οδυσσέας Αυλιωτών) 2


Γιάννης Κεφαλληνός (Αχιλλέας Νυμφών) 2

 

Βαγγέλης Τσιάβος (ΟΦΑΜ) 2


Αντώνης Μαρτίνος (Αυγερινός Βαλανειού) 2


Άκης Λέσι (Αστέρας Λιαπάδων) 2


Γιάννης Πάγκαλης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 2

 

 

Νεκτάριος Σωτηρόπουλος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 2


Αλέξανδρος Σκούφος (Αναγέννηση Περιβολίου 1 / ΑΟ Κάβος 1) 2


Χρήστος Γεωργοπάλης (Αστέρας Πετριτή) 2


Θοδωρής Βαρότσης (ΑΟ Παξοί) 2


Αρσένης Κουλούρης (ΑΟ Παξοί) 1


Δημήτρης Τσουκαλάς (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Κυριάκος Λυμπόπουλος: (ΑΟ Κάβος) 1


Κώστας Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Τάσος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Στέφανος Αγγελής (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Ρίγκερς Σάντα (ΑΟ Κάβος) 1


Άγγελος Σιμακάι (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Θεοτόκης Κουλούρης (ΑΟ Κάβος) 1


Στάθης Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων ) 1


Νίκος Σπίνουλας (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Κώστας Μαρτίνος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιάννης Ψαρράς (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Νίκος Κουλούρης «Τρουμπετής» (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Χαράλαμπος Μπογδάνος (ΑΟ Παξοί) 1


Κώστας Μώρος (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Δημήτρης Καστρινός (ΑΟ Κάβος) 1


Φίλιος Πανδής (ΑΟ Κάβος) 1


Γιάννης Μουζακίτης «Γιόκας» (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Δημήτρης Τζουρμανάς (Αχιλλέας Νυμφών) 1

 


Σπύρος Κροκίδης (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Ερρίκος Κουρής (ΟΦΑΜ) 1


Θανάσης Ρούσσης (ΑΟ Παξοί) 1


Αντώνης Μεταλληνός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Νίκος Κατσαρός (Αστέρας Λιαπάδων) 1


Αλέξανδρος Μυρίλλας (ΟΦΑΜ) 1


Γιώργος Αρμενιάκος (ΟΦΑΜ) 1


Στέλιος Φιλιππίδης (ΑΟ Παξοί) 1


Χριστόδουλος Πανταζής (ΟΦΑΜ) 1


Φάνης Λυκόκας (Θιναλιακός Αχαράβης) 1


Άντονι Ίσερης (Αστέρας Πετριτή) 1


Χρήστος Κομνηνός (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Παναγιώτης Λαγοπάτης (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Άκης Βιτουλαδίτης (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Μιχάλης Καρράς (Αστέρας Πετριτή) 1


Γιάννης Κούμπος (Αστέρας Πετριτή) 1


Αλέξης Κύκε (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Γιώργος Σκολαρίκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Σταμάτης Γράντος ( ΑΟ Κάβος) 1


Παναγιώτης Προβατάς (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Νικολάου (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίκος (Οδυσσέας Αυλιωτών) 1


Φώτης- Δονάτος Απέργης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιώργος Γαρδικιώτης (Αστέρας Πετριτή) 1


Στέλιος Μαραβελάκης (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σταμάτης Κροκίδης (Ολυμπιάδα Καρουσάδων) 1


Θοδωρής Μίαρης: (Αναγέννηση Περιβολίου) 1


Σπύρος Βλάχος : (Αυγερινός Βαλανειού) 1


Κώστας Ρίζος: (Αχιλλέας Νυμφών) 1


Γιώργος Μποτίνι: ( Αστέρας Λιαπάδων) 1


Σπύρος Τσιριγγάκης (Βολίδα Κάτω Γαρούνα) 1


Παύλος Λίβερης (ΑΟ Κοντόκαλι) 1


Γιάννης Καρκαμπούνας (Αυγερινός Βαλανειού) 1

 

 

• ΑΥΤΟΓΚΟΛ:


Κώστας Κονόμι (ΟΦΑΜ) 1

 

 

 




Corfu Corner Radio

Σάββατο
16
Φεβρουάριος
2019
Σήμερα γιορτάζουν: Πάμφιλος, Παμφύλη, Παμφίλη, Σέλευκος, Σελεύκα, Σελεύκη, Σελεύκεια (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια ομάδα κατά τη γνώμη σας θα κατακτήσει φέτος τον τίτλο στην Α1΄Κατηγορία;
Θιναλιακός
Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ
Άλλη ομάδα
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb