06/10/2018

ΤΟΠΙΚΟ: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου 6/10

Το Σάββατο (6/10) διεξήχθησαν 8 αγώνες για τα τοπικά Πρωταθλήματα της ΕΠΣ Κέρκυρας, σε όλες τις Κατηγορίες (Α1', Α' και Β'). Παραθέτουμε τα αποτελέσματα, το κυριακάτικο πρόγραμμα , τις βαθμολογίες και το πρόγραμμα της επόμενης αγωνιστικής :

 

• Α1΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(2η αγωνιστική ):


• (Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
ΑΟ Κοντόκαλι - Θιναλιακός Αχαράβης 0-8


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
Αναγέννηση Περιβολίου - Βολίδα Κάτω Γαρούνα 1-0


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αχιλλέας Νυμφών 0-1

• (Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018):


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
16:30 Αστέρας Λιαπάδων - Ατρόμητος Στρογγυλής


Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
16:30 Οδυσσέας Αυλιωτών - ΑΟ Κάβος


Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:30 Αυγερινός Βαλανειού - ΟΦΑΜ


Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
13:00 Αστέρας Πετριτή - ΑΟ Παξοί


Η βαθμολογία (σε 2 αγωνιστικές)
Θιναλιακός Αχαράβης 6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΟΦΑΜ 3
Αστέρας Πετριτή 3
Ατρόμητος Στρογγυλής 3
Οδυσσέας Αυλιωτών 3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Βολίδα Κάτω Γαρούνα 3
Αχιλλέας Νυμφών 3
Αναγέννηση Περιβολίου 3
Ολυμπιάδα Καρουσάδων 1
ΑΟ Παξοί 1
Αστέρας Λιαπάδων 0
ΑΟ Κοντόκαλι 0
Αυγερινός Βαλανειού 0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΟ Κάβος 0


Η επόμενη αγωνιστική (3η):
• (Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018):
Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
16:00 ΑΟ Κάβος - Αστέρας Λιαπάδων
Δημοτικό γήπεδο Κατελλάνων Μέσης:
16:00 Βολίδα Κάτω Γαρούνα - Αυγερινός Βαλανειού
Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:00 Ολυμπιάδα Καρουσάδων - Αναγέννηση Περιβολίου


• (Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018):
Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής :
16:00 Ατρόμητος Στρογγυλής - Θιναλιακός Αχαράβης
Δημοτικό γήπεδο Αγίου Ματθαίου:
16:00 ΟΦΑΜ - ΑΟ Κοντόκαλι
Δημοτικό γήπεδο Παξών:
(;) ΑΟ Παξοί - Οδυσσέας Αυλιωτών
Δημοτικό γήπεδο Νυμφών:
16:00 Αχιλλέας Νυμφών - Αστέρας Πετριτή


• Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(2η αγωνιστική):


• (Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018):


Δημοτικό γήπεδο Στρογγυλής:
Αστέρας Μωραϊτίκων - Κεραυνός Αγίου Νικολάου 0-2


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό:
ΑΕ Φαιάκων - ΑΠΣ Μπενίτσες 2-0


Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
Όλυμπος - Ομόνοια Γαστουρίου 2-1


• (Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018):


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου
16:30 Ατρόμητος Άφρας - Νέος 2017 Κέρκυρα


Δημοτικό γήπεδο Κασσιώπης:
16:30 Δίας Κασσιόπης - Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου


Δημοτικό γήπεδο Αγίων Δέκα:
16:30 Ηρακλής Αγίων Δέκα - ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων


Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
18:30 ΑΕ Καναλίων - Μέγας Αλέξανδρος


Η βαθμολογία (σε 2 αγωνιστικές):
Όλυμπος Κέρκυρας 6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Κεραυνός Αγίου Νικολάου 6
Νέος 2017 Κέρκυρα 3
ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων 3
ΠΑΣ Δίας Κασσιόπης 3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΕ Φαιάκων 3
ΑΠΣ Μπενίτσες 1
Ηρακλής Αγίων Δέκα 1
ΑΕ Καναλίων 1
Ομόνοια Γαστουρίου 1
Αστέρας Μωραιτίκων 0
Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου 0
Μέγας Αλέξανδρος 0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ατρόμητος Άφρας 0


Η επόμενη αγωνιστική (3η )
• (Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018):
Δημοτικό γήπεδο Πετριτή:
16:00 Κεραυνός Αγίου Νικολάου - Νέος 2017 Κέρκυρα
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
18:30 ΑΠΣ Μπενίτσες - Ατρόμητος Άφρας
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
16:00 Ομόνοια Γαστουρίου - Δίας Κασσιόπης
• (Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018):
Δημοτικό γήπεδο Καρουσάδων:
16:00 Εθνικός Περουλάδων Σιδαρίου - Αστέρας Μωραϊτίκων
Δημοτικό γήπεδο Αυλιωτών:
16:00 ΑΕ Αρίλλα/Καββαδάδων - ΑΕ Φαιάκων
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
18:30 Μέγας Αλέξανδρος - Όλυμπος
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
16:00 ΑΕ Καναλίων - Ηρακλής Αγίων Δέκα


• Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
(2η αγωνιστική):


• (Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018)


Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
Θύελλα Γαρίτσας - ΓΕ Παλαιοκαστριτών 0-3


Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
Ποσειδώνας Βιταλάδων - Αστέρας Σπαρτύλα 3-1


• (Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2018)


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
13:00 ΑΟ Βασιλάτικα - ΑΟ Κασσιόπη


Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
13:00 Κεραυνός Ποταμού - Ηρακλής Σφακερών


Δημοτικό γήπεδο Περιβολίου:
16:30 ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά - Αετός Αγίου Αθανασίου


Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό
13:00 ΠΑΟ Κορακιάνας - ΓΕ Θιναλίου

Ρεπό: Κεραυνός Δραγωτινών

 

 

Η βαθμολογία (σε 2 αγωνιστικές):
ΓΕ Παλαιοκαστριτών 6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά 3
ΑΟ Κασσιώπη 3
Ηρακλής Σφακερών 3
Ποσειδώνας Βιταλάδων 3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Κεραυνός Δραγωτινών 1
Κεραυνός Ποταμού 1
Αετός Αγίου Αθανασίου 1
ΓΕ Θιναλίου 1
Αστέρας Σπαρτύλα
ΑΟ Βασιλάτικα 0
ΠΑΟ Κορακιάνας 0
Θύελλα Γαρίτσας 0


Η επόμενη αγωνιστική (3η )
• (Σάββατο 13 Οκτωβρίου 2018)
Δημοτικό γήπεδο Κοντοκαλίου:
16:00 Αστέρας Σπαρτύλα - Θύελλα Γαρίτσας
Δημοτικό γήπεδο Θιναλίου, Αχαράβη:
16:00 ΓΕ Θιναλίου - Κεραυνός Ποταμού
Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό
16:00 ΠΑΟ Κορακιάνας - ΑΟΚ Φαίαξ Μαραθιά

• (Κυριακή 14 Οκτωβρίου 2018)
Γήπεδο ΕΠΣ Κέρκυρας, Κανόνι:
12:30 ΑΟ Κασσιόπη - ΓΕ Παλαιοκαστριτών
Δημοτικό Στάδιο Λευκίμμης:
12:30 Κεραυνός Δραγωτινών - ΑΟ Βασιλάτικα
Δημοτικό γήπεδο Παλαιοκαστριτών, Σκριπερό
12:30 Αετός Αγίου Αθανασίου - Ποσειδώνας Βιταλάδων
Ρεπό: Ηρακλής Σφακερών

 

 

 

 

 



Corfu Corner Radio

Τετάρτη
17
Οκτώβριος
2018
Σήμερα γιορτάζουν: Λουκάς, Λουκία, Λουκίτσα, Μαρίνος (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια ομάδα κατά τη γνώμη σας θα κατακτήσει φέτος τον τίτλο στην Α1΄Κατηγορία;
Θιναλιακός
Αστέρας Πετριτή
ΟΦΑΜ
Άλλη ομάδα
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb