12/06/2018

Με επιτυχία o αγώνας δρόμου «2nd Corfu Run»

Με απόλυτη επιτυχία πραγματοποιήθηκε την περασμένη Κυριακή (10/6), o αγώνας δρόμου 2nd Corfu Run by sport_tech , στον οποίον συμμετείχαν σχεδόν 200 αθλητές, τόσο από την Ελλάδα, όσο και από το εξωτερικό, ενώ τερμάτισαν ι 174 εξ αυτών.


Στην εκδήλωση έλαβε μέρος και η ομάδα του προπονητικού κέντρου Special Olympics Κέρκυρας, που αγωνίστηκε σε ειδική διαδρομή, την οποία σχεδίασαν οι διοργανωτές (ΑΠΣ Κερκυραίοι Δρομείς), και που την συνόδεψαν οι ποδοσφαιριστές της Ακαδημίας του ΑΟ Κοντοκαλίου


Το 2nd Corfu Run by sport_tech είχε ως αφετηρία την είσοδο του Αχιλλείου στο Γαστούρι κι οι αθλητές, αφού διένυσαν μια απόσταση 11 χιλιομέτρων, τερμάτισαν στην Κοφινέτα, στο Λιστόν.

 


Πρώτος νικητής, συνολικά, του αγώνα ήταν ο Ρώσος Ακμάλοφ Ρούστεμ (42'52''), δεύτερος τερμάτισε ο Σταμάτης Τσιριγγάκης (43'26''), ενώ, τρίτος έφτασε στο Λιστόν ο Σπύρος Νικολούζος (43'43'').
Όσον αφορά τις γυναίκες, πρώτη έκοψε το νήμα, όπως αναμενόταν, η Κατερίνα Μπερδούση.

Ας δούμε αναλυτικά τις ηλικιακές Κατηγορίες που έλαβαν μέρος:
Ανδρών
18-30
1.Ακμάλοφ Ρούστεμ
2.Σταμάτης Τσιριγγάκης
3.Σταμάτης Βασιλάκης
31-40
Δημήτρης Δημησέρης
2.Θανάσης Καρούμπαλος
3.Ιωάννης Πατρίκιος
41-50
1.Σπύρος Νικολούζος
2.Θεόδωρος Αρλέτος
3.Κάρλο Μοντανάρο
51-Plus
1.Κωνσταντίνος Φακιολάς
2.Ηλίας Νάτσιας
3.Κωνσταντίνος Κορογιάννης

 

Γυναικών
18-30
1.Κατερίνα Μπερδούση
2.Αλίκη Σουρβίνου
3.Μαρία Ζερβού
31-40
1.Αγκάτα Τσιρίκο
2.Μόουνα Μπεναμντελάχ
3.Φιόνα Φίτζρου
41-50
1.Μαρία Ρούσσο
2.Άσπα Γκόγκου
3.Κατερίνα Κώτση
51-Plus
1.Ήρα Βίνου
2.Κωνσταντίνα Φακιολά
3.Νίκη Καρδακάρη

 


ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ 2nd Corfu Run by sport_tech


A/A BIB Name Club 11km
1 1159 AKMALOV RUSTEM 00:42:52
2 1146 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ PHYSIO PLUS 00:43:26
3 1099 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 00:43:43
4 1017 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΛΕΤΟΣ ............... 00:43:44
5 1185 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:44:00
6 1051 ΦΑΚΙΟΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:44:10
7 1008 CARLO MONTANARO 00:44:18
8 1184 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ 00:44:41
9 1023 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 00:45:40
10 1042 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 00:45:58
11 1061 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 00:46:21
12 1168 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 00:46:43
13 1009 MARISA RUSSO 00:47:03
14 1131 KONSTANTINOS ΣΚΛΗΡΗΣ ALKINOOS ATHLETIC CLUB 1984 00:47:04
15 1034 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΙΟΧΑΛΑΣ GOAT`S TRAIL CORFU TEAM 00:47:55
16 1080 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ Σ.Δ.Ι. 00:47:57
17 1028 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ KONITSA TEAM 00:48:16
18 1112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 00:48:26
19 1129 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ AGNADIO TEAM 00:48:41
20 1115 ΘΑΝΟΣ ΠΕΤΚΟΣ 00:48:45
21 1049 ΠΑΥΛΟΣ ΖΩΤΟΣ KONITSA TEAM 00:48:47
22 1126 ΝΙΚΟΣ ΡΙΓΑΝΑΣ FITLAB RUNNING TEAM 00:48:48
23 1105 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 00:49:06
24 1060 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΟΣ 00:49:12
25 1086 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ FIT LAB RUNNING TEAM 00:49:22
26 1014 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ 00:49:41
27 1128 ΘΩΜΑΣ ΓΑΖΩΝΑΣ AGNADIO MOUNTAIN RUNNERS 00:49:45
28 1096 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 00:49:49
29 1147 ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ROCK AND ROLL 00:50:20
30 1174 ΤΟΜΑS LEVORA 00:50:44
31 1142 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΠΡΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 00:50:53
32 1026 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΚΑΔΩΝ 00:52:05
33 1149 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΩΛΗΣ KONITSA TEAM 00:52:11
34 1181 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΗΓΗΣ 00:52:24
35 1035 ΑΣΠΑ ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:52:26
36 1119 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΥΛΗΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΊΑ 00:52:35
37 1133 ΣΠΥΡΟΣ ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ GOATS TRAIL 00:52:39
38 1178 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 00:52:41
39 1024 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ 00:52:43
40 1012 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ 00:52:56
41 1171 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΔΑΚΗΣ 00:52:59
42 1124 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΡΕΓΓΗΣ 00:53:01
43 1055 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:53:09
44 1130 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΑΚΗΝΟΣ SKOUNTZIKAS 00:53:19
45 1135 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΙΓΓΟΣ 00:54:06
46 1015 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 00:54:07
47 1116 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ 00:54:49
48 1027 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΒΡΑΔΗΣ CROSSFIT CORFU 00:54:53
49 1059 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΔΑΜΗΣ 00:55:01
50 1076 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΤΣΗ FITLAB RUNNINGTEAM 00:55:04
51 1090 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 00:55:11
52 1087 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΕΜΗΣ 00:55:14
53 1079 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 00:55:22
54 1114 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 00:55:27
55 1100 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ARKOYDILAS TRAIL 00:55:46
56 1038 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ RUN WITH THE GOATS TEAM CORFU 00:55:47
57 1154 THOMSON DWIGHT 00:56:42
58 1161 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 00:57:01
59 1152 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΝΙΚΑΣ Σ.Δ.Ι. 00:57:04
60 1088 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ 00:57:09
61 1125 ΣΠΥΡΟΣ ΡΙΓΑΝΑΣ 00:57:10
62 1004 AGATA CHIRICO 00:57:47
63 1025 ΗΡΑ ΒΙΝΟΥ GOATS TRAIL CORFU 00:57:59
64 1003 MOUNA BENABDELLAH POWER TRAINING 00:58:03
65 1123 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΠΤΗΣ CORFU RUNNERS 00:58:17
66 1122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗΣ 00:59:04
67 1180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 00:59:10
68 1052 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΗ ΠΑΡΕΑ 00:59:38
69 1016 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ 01:00:02
70 1163 ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 01:00:25
71 1164 ΝΙΚΟΣ ΚΑΝΤΑΣ 01:00:34
72 1030 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ CORFU RUNNERS 01:00:35
73 1006 FIONA FITZROY ROCK N ROLL 01:00:39
74 1066 ΧΡΥΣΑ ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:00:48
75 1137 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Σ.Δ.Ι. 01:00:50
76 1048 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΤΟΣ 01:00:52
77 1113 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΝΑΣ 01:01:02
78 1150 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΑΚΙΟΛΑ 01:01:11
79 1106 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 01:01:28
80 1111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ 01:01:36
81 1044 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΛΟΝΑΔΩΝ 01:01:39
82 1073 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ 01:01:49
83 1169 ΠΑΥΛΟΣ ΤΥΠΟΣ 01:01:50
84 1139 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΟΥΠΑΣ 01:02:02
85 1182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 01:02:06
86 1094 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΡΩΝΗΣ 01:02:29
87 1101 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ARKOYDILAS TRAIL 01:03:18
88 1091 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΣΙΑΣ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ 01:03:20
89 1183 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 01:03:22
90 1064 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΝΗΣ 01:03:49
91 1177 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 01:03:57
92 1160 ΑΛΙΚΗ ΣΟΥΡΒΙΝΟΥ 01:04:08
93 1162 ΝΙΚΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 01:04:09
94 1072 ΚΙΜΩΝ ΚΥΠΑΡΟΣ 01:04:22
95 1074 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 01:04:24
96 1007 PETRA HAVLOVA ARKOYDILAS TRAIL 01:04:33
97 1071 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΠΑΡΟΣ 01:04:41
98 1173 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΝΑΣ 01:04:46
99 ? 1188 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:04:48
97 1175 ΡΙΖΟΥ ΝΑΝΤΙ 01:04:55
98 1089 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΛΟΣ 01:05:05
99 1166 ΣΟΦΙΑ ΑΝΘΗ 01:05:06
100 1165 ΝΙΚΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ 01:05:08
101 1225 ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:05:10
102 1046 ΜΑΡΙΖΑ ΖΕΡΒΟΥ AGNADIO MOUNTAIN RUNNERS 01:05:13
103 1045 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΡΒΟΣ AGNADIO MOUNTAIN RUNNERS 01:05:14
104 1058 NΙΚΗ ΚΑΡΔΑΚΑΡΗ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΊΑ 01:05:48
105 1005 GIANNOCARO DARIO 01:06:57
106 1020 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΠΙΩΤΗΣ 01:07:20
107 1037 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΝΕΣΟΥΛΗΣ WILD GOATS 01:07:28
108 1148 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΣΚΟΥΤΖΙΚΑΣ 01:07:54
109 1083 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΛΙΣΑΝΔΡΟΣ 01:08:10
110 1156 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:08:12
111 1201 ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:08:15
112 1190 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:08:16
113 1029 ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΛΗ 01:08:17
114 1206 ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΣ IRON RUNNERS 01:08:40
115 1195 ΦΡΑΓΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ IRON RUNNERS 01:08:41
116 1172 ΣΟΦΙΑ ΠΑΧΤΑ 01:08:50
117 1193 ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΙΟΝΤΟΣ 01:08:50
118 1127 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 01:08:52
119 1032 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ 01:08:59
120 1176 ΤΖΕΝΗ ΤΑΜΠΑΚΗ 01:09:24
121 1110 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:09:32
122 1191 ΚΟΥΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ATROMITOS 01:09:44
123 1192 ΚΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΣ ATROMITOS 01:09:51
124 1157 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 01:11:01
125 1078 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 01:11:14
126 1232 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 01:11:15
127 1057 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 01:11:22
128 1050 ΠΑΝΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑ 01:11:30
129 1043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:11:31
130 1039 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:11:32
131 1036 ΜΕΝΕΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑ 01:11:33
132 1170 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 01:11:35
133 1022 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ RUN TEAM 01:11:40
134 1231 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ RUN TEAM 01:11:45
135 1019 ΜΗΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ 01:11:47
136 1021 ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:11:50
137 1226 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΤΟΥΛΑ 01:11:55
138 1224 ΣΠΥΡΟΥ ΝΙΚΟΣ KONTOKALI 01:11:56
139 1221 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ KONTOKALI 01:12:01
140 1219 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:12:05
141 1216 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ PETROYPOLI RUN 01:12:07
142 1107 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 01:12:15
143 1190 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:12:17
144 1230 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:12:17
145 1189 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ KORINTHOS RUN 01:12:17
146 1136 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΟΖΙΤΟΣ 01:12:24
147 1151 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 01:12:48
148 1146 ΜΑΝΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ KORINTHOS RUN 01:12:57
149 1141 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΖΙΜΑ 01:15:06
150 1140 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 01:15:15
151 1013 ΚΟΡΙΝΑ ΑΓΙΟΥΣ SOLAR 01:15:26
152 1126 PANTE NIKOLAS 01:15:32
153 1084 ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ ΜΙΧΑΛΑ 01:16:02
154 1002 ANNA MARIA ANTONANTE 01:16:08
155 1118 ΚΟΣΜΑΣ ΠΟΛΕΝΤΑΣ 01:16:18
156 1121 FRATELLI COSCO 01:16:23
157 1179 ΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΥ 01:16:47
158 1104 DELLIO VELLO 01:16:48
159 1120 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 01:16:49
160 1098 DELLIO ROMEO 01:17:10
161 1102 DELLIO ELISA 01:17:11
162 1095 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΕΡΑΝΤΖΙΑ 01:18:34
163 1062 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ARKOUDILAS TRAIL 01:18:35
164 1097 PANTONI NIKOLAS 01:18:45
165 1167 ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΛΕΦΤΑΚΗ 01:19:16
166 1093 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΡΙΛΛΑΣ 01:19:18
167 1103 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ SOLAR 01:20:05
168 1067 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ SOLAR 01:20:16
169 1018 ΧΑΡΑ ΑΡΜΕΝΗ ΓΙΟΧΑΛΑ GOAT`S TRAIL CORFU TEAM 01:20:16
170 1155 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΑΡΟΣ 01:20:45
171 1158 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΒΒΑΔΑ 01:28:15
172 1117 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΛΙΤΣΗ 01:28:17
173 1156 ΑΜΑΛΙΑ ΡΑΥΜΟΝΔΗ 01:34:33
174 1036 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 01:34:35

 

 

 



Corfu Corner Radio

Παρασκευή
22
Ιούνιος
2018
Σήμερα γιορτάζουν: Ευσέβιος, Ευσεβής, Ευσεβεία, Σέβη, Ευσεβούλα, Σεβούλα, Ζηνάς, Ζένας, Ζένος, Ζήνα, Ζένα, Ζένια (πηγή : www.eortologio.gr)

Αθλητικές εφημερίδες

Πολιτικές εφημερίδες

Καιρός και πρόγνωση για κάθε περιοχή
 Δημοσκόπηση
Ποια κατά τη γνώμη σας ήταν φέτος η κορυφαία σφυρίχτρα του κερκυραϊκού ποδοσφαίρου;
Αρμενιάκος Χριστόδουλος
Βλάσσης Αντώνης
Βλάσσης Θωμάς
Γιούργας Κώστας
Διαβάτης Χρήστος
Δράμπαλος Βασίλης
Καββαδίας Νικόδημος
Κάντας Δημήτρης
Κολυτάς Σπύρος
Κορακιανίτης Νίκος
Μαργαρίτης Χαράλαμπος
Μίχος Γιάννης
Μυρισκλάβος Νίκος
Νικόπουλος Πέτρος
Ξηρομερίτης Γιώργος
Πουλημάς Νίκος
Τόμπρος Κώστας
Συνεργαζόμενα sites
powered by 2pWeb